Mesafeli Satış Sözleşmesi

Zımba, stamp-craft ve parça derilerde ürünlerinde iade ve değişim yoktur.

(Üründen kaynaklı bir problem olduğu taktirde iade ve değişim kabul edilir). Diğer ürünlerle iade ve değişimle ilgili kargo ve paketleme ücreti alıcıya aittir.

İşlem iptali olması durumunda;

Otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal – değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır.

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınız geçerli sebepleri (hastalık, kaza, ölüm vb.) resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişikliği kesintisiz yapılacaktır. İptal – değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur. Kesintiler ve iade işlemleri misafir temsilcileriniz tarafından size gönderilen sözleşmelerinizde detaylı bir biçimde yer almaktadır.

İptal ve değişiklik işlemleriniz için deneyimli temsilcilerimiz her zaman her türlü sorun ve sorunuzu çözümleyeceklerdir.