Hizmetlerimiz – Bella Garden Boutique Hotel

Güneş, Kum, deniz ve yemyeşil bir bahçe ile çözülür her şey!

Biz Bella Garden Boutique Hotel olarak sizlerin nasıl bir tatil dilediğinizi düşünerek yola çıktık. Butik hizmet anlayışımız ile kaliteli ve huzurlu bir tatil düşüncesini sizler için hayata geçiriyoruz. Bölgenin en geniş iskelesinde güneş ve deniz keyfinizi Beach Bar konseptimizle ikiye katlarken, bir alternatif olarak yemyeşil bahçemizde bulunan havuzumuzu serin bir nefes alabilmeniz adına hizmetinize sunuyoruz.

Her biri ayrı konseptler içeren üç ayrı bloktaki odalarımız, sunduğumuz hizmetlerin bir adım ötesinde sizlere ev sahipliği yapmakta. Yüzyıllardır Ege mutfağı Türk yemek kültürünün önemli bir parçası. Biz de bu mirası yaşatabilmek adına başarılı şeflerimizin deneyimli ellerine bıraktığımız mutfağımızda, siz değerli misafirlerimize bu mirası tattırabilmek adına titizlikle çalışıyoruz.

Beach Club

Si̇zi̇ bölgeni̇n en yeni̇ ve en huzurlu oteli̇nde ağirlamanin hakli gururunu yaşiyoruz. Geni̇ş ve nezi̇h i̇skelemi̇zde deni̇z kum ve güneşi̇n keyfi̇ni̇ çikartabi̇li̇r, bahçemi̇zde yemyeşi̇l huzuru koklayabi̇li̇rsi̇ni̇z. Bella Garden Bouti̇que Hotel’de her şey si̇zi̇n i̇çi̇n özel olarak düşünüldü

Satır Kebap Restaurant

Mutfak ekibimizin, doğal, kaliteli ve taze malzemeler kullanarak her gün farklı içerik ve konsept ile sunduğu kahvaltımızı ve iskelede sunduğumuz et menümüzü mutlaka deneyimleyin. Sizler için özenle hizmet verdiğimiz otelimizde deneyimleyeceğiniz muhteşem tatilinizi, damaklarınızda bırakacağımız lezzetlerle taçlandırıyoruz. Siz değerli konuklarımızın sağlığı ve Bella Garden Boutique Otel olarak bizlerin, üstün hizmet hedefimiz gereği, yerel üreticilerden taze ve mevsimlik ürünler temin etmekteyiz

Bahçe

Tatildeyken; Gündüz güneşten bunaldığınızda kaçacak bir yerinizin olduğunu bilmenin, akşamları yıldızlar altında hamakta dinlenmenin ya da çocuğunuzun tatilde güvence olduğunu bilmenin ne büyük konfor olduğunu biliyoruz ve bu konforu sizlere sunuyoruz.

Havuz

Yemyeşil bahçemiz içerisinde yer alan havuzumuz, konforlu şezlonglarımız ve Ege güneşinden sakınabileceğiniz şemsiyelerimiz, sizlere keyifli bir tatil sunmayı hedefliyor.